Novodvorská 434

Praha 4 (u pošty)

OTEVÍRACÍ DOBA

          PO - PÁ

      8.00 - 18.00 hod.

Kontakty

Novodvorská 434
142 00 Praha 4
tel.: 241 491 875
email: leknov@seznam.cz

Provozovatel

MATAMI s.r.o.
IČO: 27062350
DIČ: CZ27062350

Vedoucí lékárník

Mgr. Katarína Koulová

Osobní údaje

Prohlášení o ochraně vašich osobních údajů si můžete přečíst zde.

Jsme lékárna, která svůj profil vytváří víc jak 26 let. Na sídlišti Novodvorská jsme toto soukromé zdravotnické zařízení otevřeli v září r. 1995. Uplynulé roky ukázaly, že naše služby stálí i náhodní obyvatelé tohoto sídliště přivítali a mnozí se stali našimi stálými klienty, opakovaně se na nás obracejícími s důvěrou. To nás těší i zavazuje zároveň. Jsme lékárnou základního typu, která má osvědčení a registraci na:

  • výdejní činnost pro veřejnost
  • výdej na žádanky pro ambulantní zdravotnická zařízení
  • přípravu léčiv
  • kontrolu léčiv

Odborný kolektiv tvoří:

  • 4 vysokoškolsky vzdělaní lékárníci, absolventi farmaceutických fakult, tj. největší odborníci v oblasti lékárenství a léčiv - jmenovitě  magistra Katarína Koulová, magistra Jitka Mašková, PharmDr. Dana Mastná a RNDr.Tatiana Mikušová.  Všichni mají v rámci dalšího vzdělávání atestaci 1. stupně a dlouholetou praxi.
  • Samozřejmostí je průběžné vzdělávání pod záštitou České lékárnické komory. Vydávají pacientům léky vázané na lékařský předpis (v čase potřeby i doplňkový sortiment), připravují individuálně připravovaná léčiva /IPLP/ dle rozpisu, mají na starosti objednávání léčiv, kontrolu a zpracovávání Rp pro jednotlivé zdravotní pojišťovny, poskytují poradenskou činnost pacientům a zabezpečují kontakt s lékaři i zástupci farmaceutických firem.
  • 2 farmaceutické laborantky, absolventky příslušného oboru střední zdravotnické školy - jmenovitě Věra Líbalová a Dagmar Blažková. Setkáte se s nimi za tárou s nápisem PRODEJ ZA HOTOVÉ. Prodávají volně prodejný a doplňkový sortiment, věnují se i samostatné přípravě léčiv, zabezpečují vstupní kontrolu léčiv a surovin, spolupracují s lékárníky, jsou prvními konzultanty při řešení Vašich problémů.
  • naše lékárna je členem virtuálního řetězce lékáren Moje lékárna
  • stali jsme se partnerskou lékárnou firmy LOREAL - divize VICHY a LA ROCHE POSAY, PHARMA NORD, FAVEA, BIODERMA, PHYTENEO, BEAUTY MINERAL, GENERICA, BOTY HANÁK,...

ADRESA LÉKÁRNY:

Lékárna Novodvorská
Novodvorská 434
142 00 Praha 4

OTEVÍRACÍ DOBA

Po - Pá 08.00 - 12.00 a 14.00 - 18.00

Pozor od 14.9.20 polední pauza od 12.00 do 14.00 hod.

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

241 491 875

© Všechna práva vyhrazena MATAMI s.r.o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím