Novodvorská 434

Praha 4 (u pošty)

Provozní doba

Po - Pá 8.00 - 18.00

Kontakty

Novodvorská 434
142 00 Praha 4
tel.: 241 491 875
email: leknov@seznam.cz

Provozovatel

MATAMI s.r.o.
IČO: 27062350
DIČ: CZ27062350

Vedoucí lékárník

RNDr. Tatiana Mikušová

Osobní údaje

Prohlášení o ochraně vašich osobních údajů si můžete přečíst zde.

Mobilní aplikace

qrkod apatyka

Jsme lékárna, která svůj profil vytváří víc jak 25 let. Na sídlišti Novodvorská jsme toto soukromé zdravotnické zařízení otevřeli v září r. 1995. Uplynulé roky ukázaly, že naše služby stálí i náhodní obyvatelé tohoto sídliště přivítali a mnozí se stali našimi stálými klienty, opakovaně se na nás obracejícími s důvěrou. To nás těší i zavazuje zároveň. Jsme lékárnou základního typu, která má osvědčení a registraci na:

  • výdejní činnost pro veřejnost
  • výdej na žádanky pro ambulantní zdravotnická zařízení
  • přípravu léčiv
  • kontrolu léčiv

Odborný kolektiv tvoří:

  • 3 vysokoškolsky vzdělaní lékárníci, absolventi farmaceutických fakult, tj. největší odborníci v oblasti lékárenství a léčiv - jmenovitě RNDr.Tatiana Mikušová, magistra Jitka Mašková a PharmDr. Dana Mastná. Všichni mají v rámci dalšího vzdělávání atestaci 1. stupně a dlouholetou praxi.
  • Samozřejmostí je průběžné vzdělávání pod záštitou České lékárnické komory. Vydávají pacientům léky vázané na lékařský předpis (v čase potřeby i doplňkový sortiment), připravují individuálně připravovaná léčiva /IPLP/ dle rozpisu, mají na starosti objednávání léčiv, kontrolu a zpracovávání Rp pro jednotlivé zdravotní pojišťovny, poskytují poradenskou činnost pacientům a zabezpečují kontakt s lékaři i zástupci farmaceutických firem.
  • 3 farmaceutické laborantky, absolventky příslušného oboru střední zdravotnické školy - jmenovitě Věra Líbalová, Milada Randusová a Dagmar Blažková. Setkáte se s nimi za tárou s nápisem PRODEJ ZA HOTOVÉ. Prodávají volně prodejný a doplňkový sortiment, věnují se i samostatné přípravě léčiv, zabezpečují vstupní kontrolu léčiv a surovin, spolupracují s lékárníky, jsou prvními konzultanty při řešení Vašich problémů.
  • naše lékárna je členem virtuálního řetězce lékáren Moje lékárna
  • stali jsme se partnerskou lékárnou firmy LOREAL - divize VICHY a LA ROCHE POSAY, PHARMA NORD, FAVEA, BIODERMA, PHYTENEO, BEAUTY MINERAL, GENERICA, BOTY HANÁK,...

ADRESA LÉKÁRNY:

Lékárna Novodvorská
Novodvorská 434
142 00 Praha 4

OTEVÍRACÍ DOBA

Po - Pá 08.00 - 18.00

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

241 491 875

© Všechna práva vyhrazena MATAMI s.r.o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím