Novodvorská 434

Praha 4 (u pošty)

OTEVÍRACÍ DOBA

          PO - PÁ

      8.00 - 16.00 hod.

Kontakty

Novodvorská 434
142 00 Praha 4

tel.: 241 491 875

tel.: 737 354 257


email: leknov@seznam.cz

Provozovatel

Sanovia, a.s.
IČO: 28570481

DIČ: CZ28570481

Vedoucí lékárník

Mgr. Katarína Koulová

Osobní údaje

Prohlášení o ochraně vašich osobních údajů si můžete přečíst zde.

GARANTOVANÉ PORADENSTVÍ V NAŠÍ LÉKÁRNĚ

 Hojení ran

 

VÝDEJ LÉČIV NA LÉKAŘSKÝ PŘEDPIS, PRODEJ ZA HOTOVÉ

Nabízíme široký sortiment léčiv registrovaných Státním ústavem pro kontrolu léčiv (SÚKL) i doplňkový sortiment. V dnešní době jsou těchto přípravků tisíce, a proto není možné mít na skladě vše. Náš systém zásobování umožňuje objednat pro Vás léky individuálně a ve velice krátké době. Dodávka přípravku, který je v distribuci k dispozici hned, je uskutečněna do několika hodin, přípravky se zvláštním režimem, např. některá homeopatika, alergeny, stomické pomůcky, přístroje, resp. léčiva na mimořádný dovoz - dle domluvy.

LÉKOVÁ KARTA PACIENTA

Pod mottem „ Pečujme společně o vaše zdraví " nabízíme naším stálým klientům lékovou kartu naší lékárny.

Měla by Vám poskytnout:

 • poradenství ohledně vzájemných účinků léčiv, léčiv a potravních doplňků
 • vedení Vašich lékových záznamů (možnost dohledání, co a v jakém množství jste u nás čerpali)
 • sledování a vyhodnocování lékové terapie
 • osobní konzultace
 • bezplatné nadstandardní měření tlaku, tuku, váhy, výšky
 • dle možností další orientační diagnostiku

Vytvoření databáze klientů a její propojení s naším lékárenským systémem by mělo zlepšit vzájemnou informovanost, urychlit práci s recepty, zlepšit kvalitu lékárenské péče. Vámi uvedená data budou sloužit jen k výše uvedenému účelu. Jakékoliv údaje nebudou nikdy poskytnuty jiným subjektům.

PŘIJÍMÁME PLATEBNÍ KARTY

Lékárna má k dispozici platební terminál ČS a tak jsme schopni přijímat platební karty typu VISA, VISA ELECTRON,EUROCARD-MASTERCARD, MAESTRO, DINERS CLUB a realizovat tak bezhotovostní platby.

PŘIJÍMÁME PLATEBNÍ POUKÁZKY

V naší lékárně můžete platit poukázkami společností SODEXO (Flexipas), LE CHEQUE DEJEUNER (Unišek, Cadhoc) a ACCOR=EDENRED (Ticket)

MOŽNOST OBJEDNÁNÍ BEZLEPKOVÝCH POTRAVIN

Naše lékárna se snaží vyjít vstříc potřebám našich návštěvníků trpících nesnášenlivostí lepku, tzv. celiakií. Základní sortiment máme skladem v lékárně permanentně. K získání ostatního rozšířeného sortimentu nabízíme možnost vyplnění objednacího formuláře bezlepkových potravin na adrese

http://www.p-i-n.cz/dl/imp/celiakie/BezlepkovySortiment2012Pacient.pdf

Vytištěný formulář poté odevzdáte v lékárně a požadované zboží bude pro Vás objednáno.

DIAGNOSTIKA PLETI

Stává se už pravidlem, že jednou za 2 měsíce jsme schopni díky zapůjčeným přístrojům od firmy L Oreal, divize Vichy, nabídnout návštěvníkům naší lékárny diagnostiku pleti, spočívající v zjišťování stupně hydratace Vaší pokožky, úrovni kožního mazu, dále díky mikroskopu určit její pevnost a jas a případně poradit, které přípravky od této firmy by pro Vás byly vhodné. Nejbližší termín zveřejníme v aktualitách na naších stránkách. Budeme se těšit na vaši návštěvu.
sluzby

KONZULTAČNÍ ČINNOST

Nezbytnou úlohou a povinností farmaceuta je poskytovat pacientovi veškeré vyčerpávající informace, týkající se užívaní léčiv, možného vzniku interakcí v případě užívání většího počtu léčiv najednou, spolupůsobení potravy a léčiv, bezpečnosti léčiv v těhotenství, kojení, atd. Nestyďte se zeptat přímo na místě, případně si vyžádejte osobní konzultaci s lékárníkem v konzultačním koutku, který je Vám neustále k dispozici. V případě jakýchkoliv problémů nebo nejasností se na nás můžete obrátit telefonicky, prostřednictvím e-mailu nebo odesláním dotazu.

Napište nám i pokud na našich stránkách něco postrádáte si myslíte, že jsme něco mohli udělat lépe něčemu na těchto stránkách nerozumíte

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

 • Všem pacientům je k dispozici digitální váha s ultrazvukovým měřením výšky a následným doporučením ideální hmotnosti dle stavby těla.
 • Nabízíme bezplatné měření tuku, měření krevního tlaku, příležitostně měření hladiny glukózy v krvi.
 • Jsme zásobeni zdravotnickou literaturou, týkající se nejčastějších zdravotních problémů - je k dispozici k nahlédnutí i k prodeji.
 • Individuální příprava léčivých přípravků
 • Připravujeme všechny obvyklé lékové formy.
 • Internetová poradna

Zájemcům odpovídáme na otázky týkající se léků volně prodejných i vázaných na recept, na otázky týkající se lékárenství, legislativy a podobně. Pokud jde o léky, můžeme doporučovat pouze přípravky volně prodejné na nezávažné zdravotní problémy krátkodobého rázu. V případě vážnějších příznaků je nutné pacientovi doporučit návštěvu lékaře. Pokud jde o přípravky vázané na recept můžeme o nich podat informace, ale nemůžeme hodnotit léčbu naordinovanou lékařem. Měli bychom se vyjádřit pouze v případě, kdy se domníváme, že lékař zvolil nevhodnou kombinaci léků, překročil přípustné dávkování nebo předepsal lék v případě, kdy je jeho podání kontraindikováno.

Informace poskytované v poradně na stránkách lékárny nejsou určeny jako návod pro léčení nebo diagnostiku nemocí, nebo jako návod pro správné užívání léčiv či prostředků zdravotnické techniky v individuálním případě. V případě nemoci nebo nežádoucího účinku léku se vždy obraťte na lékaře.

Tyto stránky připravuji a na dotazy odpovídám bez nároku na odměnu ve svém volném čase. Proto bych chtěla poprosit všechny, aby poradnu využívali pouze, pokud mají opravdu vážný zájem o nějaké téma, ke kterému se mohu odborně vyjádřit.

© Všechna práva vyhrazena SANOVIA, a.s.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím